Sanirozdrabniacze firmy SFA Poland Grupa SFA

Firma SFA Poland, reprezentująca w Polsce francuską Grupę SFA, jest obecna na krajowym rynku od siedmiu lat. Przedsiębiorstwo dystrybuuje produkowane przez SFA pompy i pompo-rozdrabniacze do wody brudnej i ścieków z fekaliami. W tym roku oferta została uzupełniona o nowe produkty, m.in. pompki do skroplin z klimatyzatorów typu Split, serię ceramiki Sanimarin z wbudowanym sanirozdrabniaczem – przeznaczoną do montażu na jachtach, zasilaną 12-24 V prądu stałego oraz grupę produktów o nazwie Sanilife – dla seniorów, dzieci z trudnościami ruchowymi i osób niepełnosprawnych.

Fot. 1. Pompo-rozdrabniacze przystawkowe: a) Sanitop, b) Sanipro, c) SanislimFot. 1. Pompo-rozdrabniacze przystawkowe: a) Sanitop, b) Sanipro, c) Sanislim

Grupa produktów SFA obejmuje urządzenia do
– łazienek,
– kuchni,
– pralni,
– WC,
– klimatyzacji,
– chłodnictwa,
– pieców kondensacyjnych,
– rehabilitacji.

 

Rozwiązania dostarczane przez francuskiego producenta pozwalają zaplanować te pomieszczenia w niemal dowolnym miejscu, przede wszystkim poniżej poziomu i w znacznej odległości od rur kanalizacyjnych. SFA Poland zajmuje się również doradztwem w zakresie projektowania i modernizowania instalacji pod tym kątem.

Grupy produktów

Fot. 2 Pompo-rozdrabniacze do ceramiki podwieszanej: a) Sanipack, b) SaniwallFot. 2 Pompo-rozdrabniacze do ceramiki podwieszanej: a) Sanipack, b) Saniwall Fot. 3. Pompo-rozdrabniacze wbudowane w toaletę ceramiczną, modele Sanicompact: a) Elite, b) C43 Eco, c) ComfortFot. 3. Pompo-rozdrabniacze wbudowane w toaletę ceramiczną, modele Sanicompact: a) Elite, b) C43 Eco, c) Comfort Fot. 4. Pompy i rozdrabniacze publiczne – do domów jednorodzinnych, hotelików, pubów, dyskotek, przychodni itp.: a) Sanibest, b) Sanicubic Pro, c) Sanicom2Fot. 4. Pompy i rozdrabniacze publiczne – do domów jednorodzinnych, hotelików, pubów, dyskotek, przychodni itp.: a) Sanibest, b) Sanicubic Pro, c) Sanicom2 Fot. 5. Pompy do użytku domowego: a) Sanivite, b) SanidoucheFot. 5. Pompy do użytku domowego: a) Sanivite, b) Sanidouche Fot. 6. Pompy do skroplin z pieców kondensacyjnych: a) Sanicondens Mini, b) Sanicondens BestFot. 6. Pompy do skroplin z pieców kondensacyjnych: a) Sanicondens Mini, b) Sanicondens Best Fot. 7. Pompki do skroplin z klimatyzatorów typu Split: a) Sanicondens Clim Mini, b) Sanicondens Clim Pack, c) Sanicondens Clim DecoFot. 7. Pompki do skroplin z klimatyzatorów typu Split: a) Sanicondens Clim Mini, b) Sanicondens Clim Pack, c) Sanicondens Clim Deco Fot. 8. Akcesoria i zawory: a) Saniclean (5 l) – płyn czyszcząco-dezynfekujący, b) neutralizator do skroplin, c) zawory nożowe i d) kuloweFot. 8. Akcesoria i zawory: a) Saniclean (5 l) – płyn czyszcząco-dezynfekujący, b) neutralizator do skroplin, c) zawory nożowe i d) kulowe

Oferta przedsiębiorstwa dzieli się na dziewięć podstawowych grup produktów:

1. Pompo-rozdrabniacze przystawkowe (fot. 1) – stawiane za kompaktami stojącymi, przeznaczone do współpracy z umywalką, prysznicem i wanną, pralką.
2 Pompo-rozdrabniacze do ceramiki podwieszanej (fot. 2) – kompaktów wiszących, przeznaczone do współpracy z umywalką, prysznicem i wanną, pralką.
3. Pompo-rozdrabniacze wbudowane w toaletę ceramiczną (fot. 3) (modele Sanicompact C43 i Elite), z możliwością podłączenia umywalki; w wersji C43 Eco – tylko 1,8 litra do spłukania zawartości; Comfort – podwieszana miska ceramiczna z wbudowanym rozdrabniaczem oraz własnym stelażem.
4. Pompy i rozdrabniacze publiczne – do domów jednorodzinnych, hotelików, pubów, dyskotek, przychodni itp. (fot. 4).
5. Pompy do użytku domowego (fot. 5): Sanivite – dla wszystkich urządzeń w łazience (bez WC) lub kuchni; Sanidouche – do podłączenia prysznica bidetu i umywalki.
6. Pompy do skroplin: z pieców kondensacyjnych – modele Sanicondens Mini, Sanicondens Plus oraz z neutralizatorem – Sanicondens Best (fot. 6); pompki do skroplin z klimatyzatorów typu Split – Sanicondens Clim Mini, Sanicondens Clim Pack, Sanicondens Clim Deco (fot. 7).
7. Akcesoria i zawory (fot. 8): Sanialarm – czujnik poziomu ścieków; Saniclean (5 l) – płyn czyszcząco-dezynfekujący do pomp i rozdrabniaczy; zawory nożowe i kulowe Ø110, 50 i 32 mm do montażu na wejściach i wyjściach pompo-rozdrabniaczy (niezbędnych do serwisowania i poprawnej eksploatacji, nie mylić z zaworami zwrotnymi, które posiada każde urządzenie SFA).
9. eria ceramiki na jachty (fot. 9) – z wbudowanym sanirozdrabniaczem, zasilana napięciem stałym 12 lub 24 V (www.sanimarin.com).

Katalog produktów www.saninilife.com obejmuje panele ścienne Sanimatic: do montażu umywalki i miski ustępowej, pozwalające na podwyższanie i obniżanie wysokości tychże w granicach 30- 37 cm. Ułatwiają komfort życia osobom m.in.: nie mogącym się schylać, z endoprotezami bioder itd. Panele można dopasować wzorniczo do pomieszczeń. Seria obejmuje także niskie, antypoślizgowe, prostokątne brodziki akrylowe Traymatic z wmontowaną wewnątrz lub na zewnątrz pompą do odprowadzenia wody kąpielowej, z opcjonalną rampą najazdową dla wózków inwalidzkich, i taboretem. Wystarczy woda i prąd w pomieszczeniu, by zorganizować prysznic – brak kanalizacji nie stanowi już problemu! Na brodzikach może stanąć każda zwykła kabina prostokątna lub dedykowana z naszej oferty: SaniDoor. Ofertę uzupełniają SaniJet (toaleta ceramiczna z funkcją bidetu i podgrzewaną deską), SaniSeat (deska na każdą ceramikę z funkcjami SaniJet), SaniJetBidet (funkcja bidetu z termoregulacją na każdą ceramikę).

Wsparcie techniczne

Firma SFA Poland przygotowała ofertę szkoleniową dla architektów oraz zestaw rysunków wspomagających projektowanie w programach typu CAD (na zamówienie wysyłamy z biura SFA Poland) lub nakładkę na program Bricscad (do pobrania ze strony www.bricsyspolska.pl – zakładka „Aplikacje”, w polu „Wyszukaj aplikacje” wpisz SFA). Polskie przedstawicielstwo prowadzi także cykliczny program szkoleniowy dla instalatorów w siedzibie firmy SFA Poland oraz szkolenia wyjazdowe u partnerów handlowych.

Dystrybucja

Produkty firmy SFA są dystrybuowane poprzez partnerów handlowych, sieci sklepów instalacyjno-sanitarnych, m.in.: BIMs, Onninen, Saint-Gobain, Sanpol, Tadmar, firmy zrzeszone w Grupach Instalacyjno-Sanitarnych: ABG, Sangroup, SBS, Grupa Centrum, większe firmy prywatne we wszystkich miastach Polski.

SFA Poland nie prowadzi sprzedaży detalicznej dla odbiorców indywidualnych i dystrybucji bezpośredniej poprzez sklepy internetowe. Firma posiada rozbudowaną sieć serwisu (dojazd do klienta w miejscu instalacji) oraz zapewnia opiekę gwarancyjną i posprzedażną.

Fot. 9. Seria ceramiki na jachty – SanimarinFot. 9. Seria ceramiki na jachty – Sanimarin

Bogdan Wojnas
Dyrektor Handlowy
firmy SFA Poland

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *