Sanpress – wszechstronny system złączek

System Sanpress firmy Viega ma nieograniczone możliwości zastosowania we wszystkich instalacjach wody użytkowej. O jego uniwersalności decydują doskonałej jakości materiały i szeroka oferta kształtek w rozmiarach od 12 do 108 mm.

Nowe rury ze stali nierdzewnej 1.4521. i zaprasowywane elementy z brązu Sanpress umozliwiają wykonanie trwałej i ekonomicznej instalacji (Zdjęcie: Viega) Nowe rury ze stali nierdzewnej 1.4521. i zaprasowywane elementy z brązu Sanpress umozliwiają wykonanie trwałej i ekonomicznej instalacji (Zdjęcie: Viega)

Rury ze stali nierdzewnej 1.4521 czynią system bardziej ekonomicznym, a wytrzymałe złączki z brązu z charakterystycznym dla firmy Viega profilem SC-Contur gwarantują maksimum bezpieczeństwa.
Sanpress jest uniwersalnym systemem kształtek zaprasowywanych z brązu przeznaczonych do łączenia rur ze stali nierdzewnej wykonanych zgodnie z normą PN-EN 10312. To optymalne rozwiązanie w instalacjach wody użytkowej, ale także w instalacjach przemysłowych i technologicznych.

W przypadku systemu Sanpress firma Viega szczególny nacisk położyła na jego uniwersalność. Niezwykle wytrzymałe złączki nadają się do ciśnień do 16 bar. Gwarantują bezpieczeństwo i utrzymanie jakości wody. Ofertę uzupełnia szeroka gama dodatkowych elementów, jak podwójne kolana i trójniki naścienne, kompensatory, przyłącza armatury, elementy dźwiękochłonne czy jednostki montażowe ułatwiające podłączenie przeponowego naczynia wzbiorczego. Wszystkie złączki wyposażone są w charakterystyczny dla firmy Viega profil SC-Contur. Dzięki temu opatentowanemu rozwiązaniu omyłkowo niezaprasowane połączenia są natychmiast wykrywane podczas próby szczelności.

REKLAMA


www.viega.pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *