Wzbogacona oferta Grupy Armatura

Poszerzona oferta Grupy Armatura pozwoli na wykonanie w podstawowym zakresie najważniejszych dla domu instalacji wodnych, gazowych i grzewczych. Nowe produkty zadowolą szczególnie tych klientów, którzy chcą zaopatrzyć się w niezbędne części montażowe u jednego producenta.

wzbogacona oferta grupy armatura - Wzbogacona oferta Grupy Armatura Zawór kulowy
Fot. Grupa Armatura

W nowym roku do oferty produktów Grupy Armatura wprowadzone zostaną zawory kulowe gazowe oraz przyłącza do gazu. Działanie zaworów kulowych opiera się na nieskomplikowanym, ale wyjątkowo niezawodnym mechanizmie. Znajdująca się w korpusie i sterowana za pomocą stalowego uchwytu kula inicjuje lub uniemożliwia przepływ gazu. W efekcie otwieranie lub zamykanie jego dopływu jest wyjątkowo proste i bezpieczne. Zawory kulowe pozwalają również na natychmiastowe odcięcie dopływu mediów, co jest szczególnie ważne, gdy zachodzi konieczność nagłego przerwania dopływu gazu do urządzeń domowych. Nowości w grupie produktów armatury instalacyjnej do centralnego ogrzewania to zawory termostatyczne, zawory grzejnikowe, akcesoria do grzejników aluminiowych i stalowych.

wzbogacona oferta grupy armatura 1 - Wzbogacona oferta Grupy Armatura Zawór odcinający prosty
Fot. Grupa Armatura

Dzięki produktom do instalacji grzewczych z łatwością ustawimy optymalną i stałą temperaturę w pomieszczeniach, co w znaczący sposób wpłynie na zmniejszenie kosztów ogrzewania. Natomiast stosując elastyczne przyłącza, doprowadzenie wody oraz gazu stanie się możliwe nawet w trudno dostępnych miejscach.

reklama

www.kfa.pl

 
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSanpress – wszechstronny system złączek
Następny artykułNIBE™ SPLIT

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here