Sprawdź, jak prześcigniesz konkurencję dzięki SYSTEMOWI FLOWAIR

Jeżeli na co dzień zarządzasz zespołem, z pewnością wiesz, że warunki panujące w pomieszczeniach bezpośrednio przekładają się na jakość i wydajność pracy. To samo dotyczy logistyki i zarządzania towarami – musisz o nie zadbać, aby podczas składowania nie straciły swoich właściwości.

Sprawdź, jak prześcigniesz konkurencję dzięki SYSTEMOWI FLOWAIR

Martwisz się, że znalezienie odpowiedniego systemu ogrzewania i wentylacji do obiektów o dużej kubaturze jest trudne? A może chcesz uniknąć uciążliwego montażu i drogich przeglądów? Odkryj SYSTEM FLOWAIR i zdefiniuj na nowo pojęcie komfortu!

Co to jest SYSTEM FLOWAIR?

Nasza technologia to w pełni zautomatyzowany system ogrzewania i wentylacji pomieszczeń. Wyjątkowość układu polega na tym, że bez względu na stopień skomplikowania, jest on sterowany z jednego miejsca za pomocą panelu dotykowego T-box.

Rys. SYSTEM FLOWAIR
Rys. SYSTEM FLOWAIR

Jakie elementy FLOWAIR możemy Ci zaoferować?

 • nagrzewnice wodne
 • komory mieszania
 • wentylatory dachowe
 • wentylacje bezkanałową z odzyskiem ciepła
 • nagrzewnice gazowe
 • destratyfikatory
 • kurtyny powietrzne
 • urządzenia typu Rooftop.

Urządzenia stanowiące części systemu wykorzystują do pracy konwekcję wymuszoną. Uznaje się, że jest to najskuteczniejszy sposób ogrzewania pomieszczeń o bardzo dużej powierzchni, takich jak magazyny czy hale produkcyjne.

Dla kogo jest przeznaczony SYSTEM FLOWAIR?

Systemy ogrzewania i wentylacji FLOWAIR to rozwiązanie kierowane do:

 • firm instalacyjnych
  Wierzymy, że jako instalator chcesz pracować ze sprzętem, który jest przyjazny dla użytkownika. Dlatego oferujemy Ci SYSTEM FLOWAIR. Wyróżnia go łatwy i szybki montaż oraz zaawansowane, oprogramowanie sterowników, które automatycznie wykrywają podłączone urządzenia. Już nie musisz parametryzować całej instalacji od początku!
 • inwestorów
  Jesteś zniechęcony ciągłymi naprawami i wymianą podzespołów na nowe? Wybierając SYSTEM FLOWAIR, stawiasz na jakość. Zapewnimy Ci kompleksowe doradztwo oraz pełne wsparcie na etapie realizacji i po jej zakończeniu. Zależy nam, abyś miał pewność, że wybrałeś dobrze.
 • generalnych wykonawców
  Oprócz fachowej pomocy w doborze systemów grzewczo-wentylacyjnych gwarantujemy pomoc w skoordynowaniu poszczególnych etapów prac. Z nami zawsze terminowo zakończysz poszczególne etapy budowy, zaoszczędzisz cenny czas i lepiej zaplanujesz swój terminarz.
 • dystrybutorów
  Wiemy, że zadowolenie Twoich klientów jest dla Ciebie najważniejsze, dlatego oferujemy profesjonalne konsultacje techniczne. Masz wątpliwości? Kupujący zaskoczył Cię pytaniem? Zadzwoń lub napisz! Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Wiemy, że sprzedajemy wyjątkowe rozwiązania na polskim rynku. Chcemy, żebyś i Ty miał taką pewność.
  Wielu klientów ma obiekcje przed zaufaniem kolejnej firmie, która obiecuje „świeże i czyste powietrze tanim kosztem”. My wolimy postawić na konkrety i przekonać Cię, że nasze rozwiązania są wyjątkowe. Dowiedz się, dlaczego warto postawić na SYSTEM FLOWAIR.

Co zyskujesz dzięki SYSTEMOWI FLOWAIR?

SYSTEM FLOWAIR stanowi odpowiedź na problemy, z którymi stykasz się codziennie. To jednak znacznie więcej niż tylko wentylacja i ogrzewanie pomieszczeń. Na co możesz liczyć?

Optymalizacja zużycia energii
Wybierając nasze rozwiązania, obniżasz koszty prowadzenia swojej działalności. Dzięki precyzyjnej współpracy urządzenia pobierają dokładnie tyle energii, ile trzeba, aby utrzymać w pomieszczeniu pożądane warunki. Zapomnij o psującej się elektronice i niepotrzebnie wysokich rachunkach za prąd.

Niskie koszty instalacji i użytkowania
Wszystkie urządzenia SYSTEMU FLOWAIR połączone są szeregowo. Jeden przewód sterujący oznacza mniej niepotrzebnego okablowania i prostą instalację, którą przeprowadzisz nawet bez pomocy zewnętrznej firmy.
Potrzebujesz zdywersyfikować warunki panujące w otoczeniu? Ogranicz zużycie energii dzięki podziałowi na strefy temperaturowe i wentylacyjne.

Technologia przyszłości
Najlepsza instalacja to ta, której nie musisz co kilka lat wymieniać na nową. Wiemy, że technologia się zmienia, dlatego nasze rozwiązanie współpracuje z systemem inteligentnych budynków (BMS). Do obsługi całego systemu wystarczy Ci jeden sterownik T-Box, który obsłuży jednocześnie ponad 30 urządzeń grzewczo- wentylacyjnych.
SYSTEM FLOWAIR możesz rozbudować Rys. SYSTEM FLOWAIR o dodatkowe funkcje dzięki połączeniu ich z instalacją przeciw-pożarową albo podłączeniu czujników dwutlenku węgla.

Intuicyjna diagnostyka urządzeń
Sterownik T-Box może śledzić stan poszczególnych elementów układu, wykrywając pojedyncze awarie. Dlatego nigdy nie będziesz szukał usterki na ślepo. W razie potrzeby możesz także zaprogramować inne funkcje pomocnicze – to na przykład przypomnienie o konieczności wymiany filtra czy zgłaszanie stanów awaryjnych.

Jeżeli chcesz zadbać o warunki panujące w pomieszczeniach Twojej firmy, nie szukaj półśrodków. Tanie rozwiązania są nietrwałe i wymagają ciągłych napraw, które tylko zwiększają wydatki. Przekonaj się, że funkcjonalność, trwałość i uniwersalność naszych rozwiązań to coś, za co warto zapłacić. Postaw na przyszłość i innowację.

Wybierz SYSTEM FLOWAIR i zostaw konkurencję daleko w tyle!

www.flowair.com/pl/system/

Poprzedni artykułFachowy Instalator 1/2022
Następny artykułOgrzewanie ekogroszkiem a wybór odpowiedniego systemu kominowego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj