Sprzęgło hydrauliczne z rozdzielaczem – DIAMOND

Sprzęgło hydrauliczne z rozdzielaczem to nowy produkt w ofercie firmy DIAMOND. To nowoczesne rozwiązanie służy do oddzielenia źródła ciepła od obiegu grzewczego. Jest to bardzo przydatny zabieg w dzisiejszych czasach. Zastosowana technologia pozwala zapewnić właściwe warunki pracy pomp obiegowych poprzez równoważenie przepływów. Sprzęgło wyposażone jest w zawór spustowy, termometry oraz automatyczny odpowietrznik, co w połączeniu z wewnętrzną ścianką separacyjną pomaga w odmulaniu i odpowietrzaniu instalacji.

Sprzęgło hydrauliczne z rozdzielaczem to gwarancja płynnej pracy nawet najbardziej zaawansowanej instalacji. Dzięki niemu pompy nie zakłócają wzajemnie swojego funkcjonowania, a obiegi działają niezależnie od siebie. Takie rozwiązanie znacząco zwiększa żywotność urządzeń.

Sprzęgło hydrauliczne z rozdzielaczem - DIAMOND

Maksymalne wartości poszczególnych parametrów oferowanego przez DIAMOND sprzęgła to:

  • ciśnienie: 4 bary
  • temperatura: 90°C
  • przyłącze gwintowe: GW G1
  • moc: 60 KW

Sprzęgło hydrauliczne to bez wątpliwości inwestycja, która się opłaca. Układy, w których jest zastosowane nie wymagają regulacji i nie zapowietrzają się, co pozwala im pracować z optymalną wydajnością, tym samym minimalizując liczbę reklamacji.

www.diamond.pl

Poprzedni artykułPompa ciepła. Czy warto się na nią zdecydować?
Następny artykułJak dobrać termostatyczny zawór mieszający do rodzaju instalacji?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here