Sprzęgło hydrauliczne z rozdzielaczem – DIAMOND

Sprzęgło hydrauliczne z rozdzielaczem to nowy produkt w ofercie firmy DIAMOND. To nowoczesne rozwiązanie służy do oddzielenia źródła ciepła od obiegu grzewczego. Jest to bardzo przydatny zabieg w dzisiejszych czasach. Zastosowana technologia pozwala zapewnić właściwe warunki pracy pomp obiegowych poprzez równoważenie przepływów. Sprzęgło wyposażone jest w zawór spustowy, termometry oraz automatyczny odpowietrznik, co w połączeniu z wewnętrzną ścianką separacyjną pomaga w odmulaniu i odpowietrzaniu instalacji.

Sprzęgło hydrauliczne z rozdzielaczem to gwarancja płynnej pracy nawet najbardziej zaawansowanej instalacji. Dzięki niemu pompy nie zakłócają wzajemnie swojego funkcjonowania, a obiegi działają niezależnie od siebie. Takie rozwiązanie znacząco zwiększa żywotność urządzeń.

sprzeglo hydrauliczne z rozdzielaczem diamond - Sprzęgło hydrauliczne z rozdzielaczem - DIAMOND

Maksymalne wartości poszczególnych parametrów oferowanego przez DIAMOND sprzęgła to:

  • ciśnienie: 4 bary
  • temperatura: 90°C
  • przyłącze gwintowe: GW G1
  • moc: 60 KW

Sprzęgło hydrauliczne to bez wątpliwości inwestycja, która się opłaca. Układy, w których jest zastosowane nie wymagają regulacji i nie zapowietrzają się, co pozwala im pracować z optymalną wydajnością, tym samym minimalizując liczbę reklamacji.

www.diamond.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here