THERMOSILESIA zaprasza instalatorów na dzień otwarty w klimacie Korei Południowej

  5 listopada b.r. THERMOSILESIA zaprasza instalatorów na nietypową promocję urządzeń LG. W ramach Dnia Otwartego, organizowanego wspólnie z koreańskim producentem LG, w siedzibie THERMOSILESIA w Rudzie Śląskiej zagoszczą orientalne klimaty dalekiej Azji. Poza promocjami i konkursem sprzedażowym na przybyłych gości będą czekać liczne niespodzianki.

  thermosilesia zaprasza instalatorow na dzien otwarty w klimacie korei poludniowej 1024x374 - THERMOSILESIA zaprasza instalatorów na dzień otwarty w klimacie Korei Południowej

  Wydarzenie organizowane dla branży instalacyjnej służy promocji LG Electronics, którego THERMOSILESIA jest oficjalnym partnerem i autoryzowanym dystrybutorem. Organizatorzy wydarzenia zdecydowali się promować klimatyzatory i pompy ciepła koreańskiego potentata technologicznego w nietypowy sposób.

  –  Zastanawiając się nad konwencją wydarzenia uznaliśmy wraz z LG, że tym razem zaskoczymy naszych klientów, którzy z pewnością będą spodziewać się standardowych szkoleń produktowych i wykorzystamy okazję promocji produktów, aby przybliżyć kulturę Korei Południowej, gdzie narodziła się myśl technologiczna producenta – wyjaśnia Adam Jokel Dyrektor Handlowy THERMOSIELSIA.

  5 listopada od godziny 10:00 do 14:00 przybyli do THERMOSILEISA goście będą mogli skosztować specjałów tradycyjnej kuchni koreańskiej. Poczęstunkowi towarzyszyć będzie także specjalny pokaz Sushimastera, który w trakcie trwania całej imprezy będzie przygotowywał indywidualne porcje prezentując składniki, opowiadając ciekawostki i rytuały związane z jedzeniem sushi. Zainteresowani będą mogli skorzystać z lekcji jedzenia pałeczkami. Poza ucztą dla ciała goście będą mogli zakosztować także odrobiny południowokoreańskiej kultury i tradycji. Lektorki języka koreańskiego ubrane w tradycyjnych strojach koreańskich HANBOK zaproszą chętnych na  pokazowe lekcje egzotycznego języka koreańskiego. Organizatorzy nie ukrywają, że cel imprezy jest również sprzedażowy dlatego kupujący tego dnia produkty LG wezmą udział w konkursie sprzedażowym z atrakcyjnymi nagrodami niespodziankami.

  Link do rejestracji na wydarzenie tutaj: https://news.thermosilesia.pl/lg-dni-otwarte/

  Źródło: THERMOSILESIA

  test
  Poprzedni artykułOdwodnienie dachu płaskiego w systemie Geberit
  Następny artykułHale produkcyjne – stosowane systemy wentylacyjne

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here