Viega na targach ARCHITECT@WORK – wyjątkowe spotkanie producentów z projektantami

W listopadzie odbyły się pierwsze w Polsce targi ARCHITECT@WORK – jedyne w swoim rodzaju wydarzenie dla architektów i projektantów wnętrz. Podczas imprezy zaprezentowano ponad 450 innowacyjnych produktów, starannie wyselekcjonowanych wcześniej przez profesjonalne jury. Wśród nich znalazły się przyciski uruchamiające Visign oraz odpływ Advantix Cleviva firmy Viega.

Viega na targach ARCHITECT@WORK - wyjątkowe spotkanie producentów z projektantami
Kameralna atmosfera stoisk zapewniała doskonałe warunki do spotkań producentów z projektantami.

Wydarzenie organizowane jest cyklicznie w wybranych europejskich miastach, a przewodni motyw imprezy to zawsze innowacyjność. Warszawska edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, zarówno ze strony wystawców, jak i odwiedzających. Przez dwa dni w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO XXI pojawiło się blisko 2000 gości. Swoje produkty zaprezentowało ponad 140 firm, w tym wielu wiodących dostawców rozwiązań sanitarnych. Unikalna formuła targów polegała na podzieleniu przestrzeni na niewielkie moduły o identycznych wymiarach, zgodnie z zasadą „mniej znaczy więcej”.

Nowoczesna technika i wysokiej jakości design

Każdy z wystawców zobowiązany był do zaprezentowania na swoim stoisku wyłącznie innowacyjnych produktów, które wcześniej zostały pod tym kątem ocenione przez jury, złożone z architektów i projektantów wnętrz.

REKLAMA

Firma Viega pokazała eleganckie przyciski uruchamiające do WC i pisuarów z serii Visign oraz odpływy prysznicowe Advantix Cleviva. Produkty te doskonale wpisały się w koncepcję targów, ponieważ łączą one innowacyjne rozwiązania techniczne z wyrafinowanym wzornictwem i wysokiej jakości materiałami. Idą również w parze z aktualnymi trendami wnętrzarskimi, oferując szeroką gamę modnych kolorów i zapewniając dużą swobodę w zakresie aranżacji łazienki.

Oryginalna formuła targów bardzo nam się podobała, a po frekwencji można wnioskować, że podobne odczucia mieli również architekcimówi Bohdan Goralski, koordynator ds. marketingu w firmie ViegaKameralna atmosfera stoisk tworzyła doskonałe warunki do ciekawych i inspirujących rozmów z gośćmi. To dla nas bardzo ważne, ponieważ bliską współpracę z projektantami wnętrz uważamy za przyszłościowy kierunek w branży łazienkowej. Dzięki niewielkim ekspozycjom, opartym na jednolitych modułach, można było w pełni skupić swoją uwagę na produktach.

Viega na targach ARCHITECT@WORK - wyjątkowe spotkanie producentów z projektantami
Rewolucyjny przycisk uruchamiający Visign for More 202 cieszył się dużym zainteresowaniem zwiedzających.

Przyciski uruchamiające Visign

Seria przycisków uruchamiających Visign została zaprojektowane we współpracy z renomowanym studiem ARTEFAKT design z Darmstadt. Oferta obejmuje ponad 50 seryjnych wzorów w różnorodnych kompozycjach materiałowych. Pozwala to projektować bardzo indywidualne aranżacje łazienkowe, zarówno w wymiarze kolorystyki, jak i formy. Ważną zaletą z punktu widzenia projektanta oraz klienta jest również to, że wszystkie nowe przyciski Visign są kompatybilne z tą samą spłuczką Viega Prevista. Dzięki temu można dokonać wyboru nawet na ostatnim etapie urządzania łazienki, kiedy mamy już zainstalowane inne elementy wyposażenia.

Viega na targach ARCHITECT@WORK - wyjątkowe spotkanie producentów z projektantami
Seria przycisków uruchamiających Visign obejmuje ponad 50 seryjnych wzorów w różnorodnych kompozycjach materiałowych

Poszczególne modele przycisków z serii Visign for Style i Visign for More zostały wyróżnione licznymi prestiżowymi nagrodami w dziedzinie wzornictwa, takimi jak Red Dot Design Award, iF Design Award czy German Design Award.

Odpływ prysznicowy Advantix Cleviva

Advantix Cleviva łączy unikalne możliwości aranżacyjne odpływu liniowego z praktycznymi zaletami odwodnienia punktowego. Woda jest odprowadzana w wąskim profilu ze stali nierdzewnej do centralnego wpustu z zamontowaną fabrycznie matą uszczelniającą.
Dzięki temu montaż korpusu i integracja z uszczelnieniem cienkowarstwowym są bezpieczniejsze i efektywniejsze. Oferta obejmuje profile o długościach 800, 1000 i 1200 mm (można je przyciąć na pożądaną długość, ale nie mniejszą niż 300 mm). Odpływ Advantix Cleviva dostępny jest w 2 wariantach: standardowym o wysokości montażowej 95-155 mm oraz niskim – do łazienek remontowanych (od 70 mm). Do wyboru mamy też różnorodne kolory profili: stal nierdzewna szczotkowana, czarny szczotkowany, złoty szczotkowany, szampański szczotkowany i złota miedź szczotkowana.

Viega na targach ARCHITECT@WORK - wyjątkowe spotkanie producentów z projektantami
Odpływ Advantix Cleviva zapewnia dużą elastyczność w projektowaniu strefy prysznica. Do wyboru mamy profile w kolorach: stal nierdzewna szczotkowana, czarny szczotkowany, złoty szczotkowany, szampański szczotkowany i złota miedź szczotkowana.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *