Viessmann – dostawca systemów grzewczych, którego warto poznać

  Viessmann jest firmą, która od lat dostarcza nam systemy grzewcze, i to do wszystkich obszarów zastosowań. Bogata oferta czy nowoczesne produkty to tylko kilka z cech, które wyróżniają tego producenta na tle swojej konkurencji.

  viessmann dostawca systemow grzewczych ktorego warto poznac 1024x682 - Viessmann – dostawca systemów grzewczych, którego warto poznać

  Grupa Viessmann w swojej ofercie posiada nie tylko systemy grzewcze, ale również systemy chłodnicze i systemy przemysłowe. Działa ona na rynku międzynarodowym, gdzie z roku na rok osiąga kolejne sukcesy i przejmuje kolejne obszary poszczególnych rynków krajowych. W ofercie Viessmann znajdziemy indywidualne rozwiązania, które wykorzystują systemy o mocy od 1,5 do 120 000 kW. Są one przeznaczone do wszystkich nośników energii.

  W przypadku systemów grzewczych marka skupia się na wyznaczaniu nowych standardów jakości. Efektywne gospodarowanie energią, ochrona środowiska czy w końcu obniżenie naszych kosztów, jako klientów – to coś, na co możemy liczyć. Niska emisja substancji szkodliwych to coś, bez czego nie można obyć się w kontekście systemów skierowanych do przemysłu. Również one skupiają się na oszczędzaniu energii oraz minimalizowaniu kosztów. W przypadku systemów chłodniczych możemy liczyć na innowacyjne na skalę europejską rozwiązania, które skierowane są do przemysłu.

  Produkty Viessmann w Twoim domu

  Chociaż marka ta tworzy wysokiej jakości, innowacyjne produkty, których odbiorcami często są klienci z branży przemysłowej, nie znaczy to, że brakuje tutaj rozwiązań skierowanych stricte do klientów indywidualnych. Jest wręcz przeciwnie – marka Viessmann oferuje nam również nowoczesne rozwiązania i produkty, które idealnie sprawdzą się w naszych domach i mieszkaniach. Doświadczenie projektowania rozwiązań dla klientów firmowych, którzy mają olbrzymie oczekiwania, sprawia, że przekłada się ono na produkcję produktów dla klienta indywidualnego. Oznacza to, że w nasze ręce trafią m.in. najnowsze sterowniki, które korzystają z nowinek technologicznych i najnowszych badań.

  Produkty marki Viessmann, takie jak bezprzewodowe sterowniki pokojowe, oferuje nam sklep Sterownikitech.pl, pod adresem https://sterownikitech.pl/sklep,6,viessmann.html

  To właśnie tam możemy zakupić termostat pokojowy marki Viessmann, model BSOP. Charakteryzuje się on stykiem beznapięciowym. Całość tego urządzenia składa się z dwóch części – pierwszą z nich jest nadajnik, który montowany jest przy samym kotle. Wykorzystywany jest do tego kabel dwużyłowy. Drugą częścią jest odbiornik, czyli sterownik, który montujemy na ścianie w miejscu, które jest dla nas odpowiednie i najbardziej wygodne. Jednocześnie, jeżeli nie chcemy ingerować w ścianę, możemy skorzystać z dodanej do zestawu podpórki, dzięki czemu sterownik będziemy mogli ustawić, a nie przymocować, w dowolnym wybranym przez siebie miejscu oraz dowolnie zmieniać jego lokalizację, jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba.

  Zadaniem samego regulatora jest oczywiście utrzymywanie takiej temperatury, jaką chcemy i ją ustawimy. Model BSOP dedykowany jest do takich kotłów, jak Vitodens 100-W i 111-W. Nie wyklucza się jednak jego współpracy również z innymi kotłami, jednak warto ustalić, również w sklepie Sterownikitech.pl, czy model sterownika i kotła będą ze sobą kompatybilne.

  Dotykowe przyciski, szklany front, idealne spasowanie, wykonanie z wysokiej jakości materiałów, łatwość obsługi, program dzienny oraz program tygodniowy – to coś, czym charakteryzuje się ten model sterownika. Możemy wyposażyć go także w dodatkowy czujnik temperatury, który będzie informował nas o tym, jaka jest temperatura na zewnątrz. Jeżeli tylko chcemy, nie musimy jednak opierać się na temperaturze na zewnątrz, ale na temperaturze podłogi – sterownik ten może być bowiem wyposażony również czujnik, który będzie nas o niej informował.

  Więcej o sterowniku BSOP marki Viessmann można dowiedzieć się pod adresem https://sterownikitech.pl/termostat-pokojowy-bsop-viessmann,id1053.html. Tam też znajdują się konkretne parametry techniczne tego modelu oraz film, który dokładnie prezentuje nam funkcję i wygląd sterownika BSOP.

  Sterownik pokojowy PSOP marki Viessmann

  Oto kolejny elektroniczny termostat pokojowy marki Viessmann, który oferuje nam sklep Sterownikitech.pl. Podobnie jak w przypadku poprzedniego modelu, komunikacja pomiędzy kotłem lub innym urządzeniem grzewczym odbywa się przez kabel dwużyłowy.

  Model ten również posiada tryb dzienny oraz tryb tygodniowy. Dodatkowo jego obsługa jest naprawdę prosta oraz intuicyjna. Także w tym przypadku urządzanie to możemy wyposażyć w czujnik temperatury podłogi, dzięki czemu to na jej podstawie będziemy mogli ustalać odpowiednią dla nas temperaturę – to rozwiązanie, które jest doceniane przez coraz większą ilość klientów.

  Co istotne, termostat pokojowy PSOP jest o około połowę tańszy od swojego poprzednika. Dodatkowo, pomimo tak niskiej ceny, całość jest naprawdę funkcjonalna, a sam sterownik prezentuje się niezwykle estetycznie. Niewykluczone, że w swoim bardzo niskim przedziale cenowym jest to na chwilę obecną jeden z najładniejszych sterowników pokojowych, na które w tej chwili możemy się zdecydować. Nic dziwnego, że to właśnie na tę opcję decyduje się teraz tak wielu klientów.

  Zdjęcia, konkretne parametry techniczne oraz film, który dokładnie przedstawia omawiany produkt, można znaleźć na stronie https://sterownikitech.pl/termostat-pokojowy-psop-viessmann,id1052.html.

  UDOSTĘPNIJ
  Poprzedni artykułCo się dzieje w laboratorium budowlanym?
  Następny artykułGorący temat – wybór pompy ciepła

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here