Viessmann laureatem Teraz Polska

24-godzinny program opieki technicznej firmy Viessmann został nagrodzony statuetką i tytułem Teraz Polska w kategorii usługi. Nowoczesny sposób podejścia do obsługi klienta, dbałość o komfort i bezpieczeństwo użytkowników systemów grzewczych Viessmann, a przede wszystkim kompleksowość usługi zostały docenione przez kapitułę konkursu.

Viessmann laureatem Teraz Polska

Firma Viessmann – producent nowoczesnych systemów grzewczych, znalazła się w gronie laureatów XX Edycji Konkursu Teraz Polska. 24 maja w Belwederze w Warszawie z rąk Marszałka Sejmu RP Bronisława Komorowskiego Roland Krause- Prezes Zarządu Viessmann, odebrał tytuł Teraz Polska, który został przyznany firmie za 24- godzinny program opieki technicznej. Wręczenie samych statuetek odbyło się tego samego dnia podczas Koncertu Galowego „Teraz Polska” w Teatrze Wielkim w Warszawie.
Viessmann został zwycięzcą w kategorii usługi. Przyznana nagroda jest ukoronowaniem działalności w zakresie oferowanych usług będących wyznacznikiem najwyższych standardów obsługi klientów w branży grzewczej oraz branży budowlanej. Jest wyróżnikiem dla jedynej firmy w tym segmencie biznesu. Firma Viessmann już po raz drugi znalazła się w gonie laureatów Teraz Polska. W 2009 roku kapituła wyróżniła Policealną Szkołę Nowoczesnych Technik Grzewczych Akademii Viessmann w kategorii innowacje.

Każdy klient firmy Viessmann może w dowolnej chwili skorzystać z 24- godzinnej, dostępnej przez 7 dni w tygodniu, opieki technicznej. Dzwoniąc pod specjalny numer infolinii ( 801 0 801 24), który jest dostępny na stronie internetowej www.viessmann.pl, klienci otrzymają wszystkie niezbędne informacje oraz wsparcie w razie ewentualnych niedogodności związanych z pracą systemu grzewczego. Specjalnie przeszkoleni konsultanci infolinii mają gruntowną wiedzę dotyczącą budowy, mechanizmów działania oraz użytkowania urządzeń grzewczych Viessmann. Dzięki temu klienci mogą liczyć na szybką i fachową poradę. Jeżeli jednak okaże się, że niezbędne jest bezpośrednie działanie u klienta, konsultanci infolinii w jak najkrótszym czasie organizują przyjazd ekipy serwisowej.

REKLAMA


Wszystkie dane dotyczące usterek, a także niedogodności związanych z użytkowaniem systemów grzewczych, które są zgłaszane pracownikom infolinii, są dokładnie analizowane przez firmę Viessmann. Informacje te, wraz z analizami przyczyn reklamacji oraz sposobami ich rozwiązywania, trafiają do bazy TIP- Technik Informations i Der Technische Dienst Informiert. Są one niezwykle cennym źródłem wiedzy dla działu konstrukcyjnego Viessmann, który nieustannie może pracować nad udoskonalaniem urządzeń, które będą spełniały oczekiwania klientów.

Teraz Polska

Konkurs Teraz Polska jest organizowany przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego. Godło Teraz Polska jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych znaków promujących produkty i usługi najwyższej jakości. Surowe kryteria przyznawania Godła, a także niezależne grono ekspertów biorących udział w ocenie, wpływają na prestiż i elitarność nagrody. Statuetka i tytułu Teraz Polska nie tylko podnoszą wizerunek nagrodzonych, ale przede wszystkim dają klientom gwarancję dobrego wyboru. Nagroda ta jest dobrze znana nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami. Zwycięzcy posługujący się tytułem Teraz Polska spełniają najwyższe standardy wymagane w UE. Nagroda ta jest przepustką do zaistnienia na najbardziej wymagających światowych rynkach.

Źródło: Viessmann

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *