VTS ponownie rewolucjonizuje rynek kurtyn powietrznych wprowadzając do sprzedaży przemysłową kurtynę powietrzną WING PRO EC

Rynek kurtyn powietrznych z pewnością ulegnie zmianie już na początku 2021.  
Od 1 marca w sprzedaży pojawiła się nowość. VTS – lider sprzedaży nagrzewnic wodnych i kurtyn powietrznych w Polsce wprowadza do sprzedaży przemysłową kurtynę powietrzną WING PRO EC.

VTS ponownie rewolucjonizuje rynek kurtyn powietrznych

Użytkownicy bardzo dobrze pamiętają rewolucję jaka towarzyszyła wprowadzeniu kurtyny powietrznej WING, którą obecnie możemy spotkać na większości stacji benzynowych czy w sieciowych dyskontach spożywczych. Kurtyny VTS wyróżniają się unikatowym designem, który na zawsze zmienił podejście do projektowania urządzeń pomieszczeń użytkowych.

Nasi klienci od pewnego czasu sygnalizowali potrzebę poszerzenia oferty o kurtyny o większej mocy i zasięgu niż te stosowane w hotelach czy sklepach – tłumaczy Marian Baran, EH Bussines Development Manager VTS. Przemysłowe kurtyny powietrzne, tzw „bramówki” stanowią bardzo dużą część rynku a kurtyna WING, z zasięgiem do 4 m realizowała tylko część tego zapotrzebowania. Odpowiadając na sygnały naszych klientów, jako uzupełnienie oferty VTS z początkiem marca wprowadziliśmy do oferty urządzenie do zadań specjalnych – kurtynę przemysłową WING PRO.

WING PRO – kurtyna powietrzna do zadań specjalnych

Linię WING PRO stanowią trzy podstawowe typy: WING PRO C – kurtyna zimna, bez funkcji grzania o zasięgu do 8 m oraz WING PRO W R1 i W R2 z jedno lub dwurzędowym wodnym wymiennikiem ciepła o maksymalnym zasięgu odpowiednio 7,5m i 7 m.

Tworząc kurtynę powietrzną VTS skupia się przede wszystkim na optymalnych osiągach. Kurtyna WING PRO w założeniu ma stanowić skuteczną ochronę przed utratą ciepła podczas otwarcia bramy w takich miejscach jak centra logistyczne, fabryki czy huby transportowe. Celem kurtyny jest zapewnienie ochrony dla bram o wysokości do 8 m. Dzięki możliwości montażu pionowego, kurtyna może skutecznie funkcjonować w bramach o szerokości nawet 16 m. Co ważne VTS dostarcza w zestawie elementy montażowe do łączenia kurtyn w moduły montowane zarówno pionowo jak i poziomo.

VTS ponownie rewolucjonizuje rynek kurtyn powietrznych

Silniki VOLCANO i podwójna struga powietrza

VTS to firma z ponad 30 letnim doświadczeniem. W zeszłym roku kultowa nagrzewnica VOLCANO obchodziła swoje 20 urodziny. Doświadczenie zdobyte przez lata produkcji nagrzewnic wodnych i kurtyn powietrznych wykorzystano tworząc nowy typ kurtyny. Sercem WING-a PRO jest zespół wydajnych wentylatorów dobrze znanych z nagrzewnic wodnych VOLCANO. Powietrze sprężane jest przez 2 lub 3 zespoły wentylatorowe, ogrzewane jedno lub dwurzędowym wymiennikiem wodnym.
Dwa rzędy delikatnie skierowanych ku sobie kratek wylotowych tworzą szeroki i silny strumień powietrza skutecznie chroniący obiekt przed stratami ciepła w chwili otwarcia bramy na dystansie do 8 metrów.

Więcej informacji, leaflet oraz dane techniczne nowej kurtyny dostępne na stronie producenta: https://vtsgroup.com/pl/wing-pro

VTS ponownie rewolucjonizuje rynek kurtyn powietrznych

Energooszczędna technologia  EC w bezkonkurencyjnej cenie

Inżynierowie VTS już na starcie przyjęli, że osiągi to nie wszystko. Kurtyna przemysłowa WING PRO stanowić będzie alternatywę technologiczną, ale także będzie konkurencyjna cenowo. Przemyślany dobór komponentów, wykorzystanie silników z nagrzewnic VOLCANO oraz prostych i sprawdzonych rozwiązań pozwala VTS zaoferować kurtynę z wytrzymałym, energooszczędnym silnikiem w cenie odpowiadającej konkurencyjnym rozwiązaniom z silnikami poprzedniej generacji. Krótko mówiąc WING PRO, stanowi obecnie najlepszą ofertę na rynku – podsumowuje Marian Baran.

Z dniem 1 marca 2021 rozpoczynamy sprzedaż kurtyn WING PRO z silnikami EC. O terminie wprowadzenia kurtyn z silnikiem AC będziemy informować w kolejnych wiadomościach.

Poprzedni artykułGMV6 Gree – systemy VRF jakich jeszcze nie było
Następny artykułCo zrobić z odpadami poremontowymi?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj