Wentylatory Venture Industries w ofercie Iglotech

W ofercie Iglotech pojawiły się produkty firmy Venture Industries, m.in. wentylatory osiowe, kanałowe, dachowe, przeciwwybuchowe, promieniowe oraz wentylatory dla domu i biura. Charakteryzują się precyzją wykonania i wysoką efektywnością.

Wentylatory Venture Industries w ofercie Iglotech

Wentylatory osiowe kanałowe Compact TCFB/TCFT oraz ścienne Compact HCFB/HCFT mają zastosowanie w pomieszczeniach o charakterze użytkowym i przemysłowym, takich jak hurtownie, magazyny, hale produkcyjne, warsztaty, szklarnie, pomieszczenia hodowlane. Pierwsze z nich przeznaczone są do montażu kanałowego w dowolnej pozycji, drugie przystosowane są do montażu ściennego. Oba modele znajdują zastosowanie w urządzeniach klimatyzacyjnych. Wentylatory HCFB/HCFT dostępne także w wersji przeciwwybuchowej.

Wentylatory Venture Industries w ofercie Iglotech

Wentylatory kanałowe oferowane przez Iglotech to m.in. TD, TDx2, TD Silent oraz TD Ecowatt. Trzy pierwsze modele przystosowane są do wentylacji pomieszczeń o niskim stopniu zapylenia. Pozwalają na montaż w pozycji pionowej lub poziomej w kanałach wentylacyjnych o średnicach od 100 do 400 mm (TD od 100 do 400 mm, TDx2 od 100 do 250 mm oraz TD Silent od 100 do 315 mm). Wersja TD Silent charakteryzuje się dodatkowo wyjątkowo niskim poziomem hałasu i może byc montowana w sufitach podwieszanych.

REKLAMA


Wentylatory Venture Industries w ofercie Iglotech

Wentylator kanałowy TD Ecowatt jest przystosowany do pracy ciągłej, zapewniając jednocześnie oszczędne zużycie energii. Znajduje zastosowanie w wentylacji wywiewno-nawiewnej mieszkań, biur, kawiarni czy sklepów.

W ofercie pojawiły się także wentylatory dachowe RF oraz TH, dedykowane pomieszczeniom o niskim stopniu zanieczyszczenia powietrza. Wentylatory wyciągowe RF mają zastosowanie w instalacjach wyciągowych z mieszkań, magazynów, hal przemysłowych, warsztatów, garaży czy supermarketów. Są przystosowane do pracy w pozycji pionowej na dachach płaskich. Odpowiednie podstawy dachowe R5 umożliwiają montaż na dachach pochyłych. Natomiast wentylator dachowy TH to doskonałe rozwiązanie w instalacjach wentylacyjnych: wentylacji nawiewno-wywiewnej biur, sklepów, magazynów. Wentylator może współpracować z kuchennymi okapami wyposażonymi w separator tłuszczu.

Wentylatory Venture Industries w ofercie Iglotech

Wentylatory promieniowe BC są przeznaczone do transportu czystego powietrza. Wykorzystuje się je w przemyśle, gdzie potrzebne jest dostarczanie powietrza o wysokim ciśnieniu, np. dostarczanie powietrza do układów palników gazowych.

Wentylatory Venture Industries w ofercie Iglotech

Rozszerzona oferta Iglotech uwzględnia także wentylatory dla domu i biura firmy Venture Industries. Wśród dostępnych modeli znajdują się: Silent 100/200/300, Decor, EDM oraz EBB. Przystosowane są one do wentylacji pomieszczeń małej i średniej wielkości, np.: łazienki, pralnie, pomieszczenia mieszkalne, biurowe.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *