Więcej niż stelaż – uniwersalny system instalacji sanitarnych TECEprofil

TECEprofil to kompletny system do zabudowy przedściennej typu suchego oraz do budowy ścian instalacyjnych z gips-kartonu, składający się ze stelaży podtynkowych i profili do instalacji sanitarnych.

Więcej niż stelaż – uniwersalny system instalacji sanitarnych TECEprofil

Przygotowanie stabilnej konstrukcji odbywa się przy użyciu zaledwie trzech elementów (kształtownika stalowego, złącza kątowego i klamry mocującej) i nie wymaga specjalistycznych narzędzi. To właśnie łatwość montażu powoduje, że TECEprofil to idealne rozwiązanie zarówno dla indywidualnych projektów łazienek, jak i dużych inwestycji. Ofertę systemu TECEprofil uzupełniają stelaże do pisuarów, bidetów i umywalek oraz WC, ze spłuczkami podtynkowymi uruchamianymi z przodu i od góry, z wyjściem umożliwiającym podłączenie odciągu zapachów lub dedykowane osobom niepełnosprawnym. Poza standardowymi możliwościami instalacyjnymi możliwy jest także montaż do ściany bocznej lub pod kątem 45°, a także w ścianach lekkich g-k. Dzięki rowkom w ramie i profilom systemowym, stelaż może być także zamontowany do posadzki jako wolnostojąca wyspa.
System TECEprofil spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Poziom hałasu przy pracy stelaży podtynkowych jest zgodny z normą DIN 4109.

www.tece.pl

Poprzedni artykułGrzejnik elektryczny NILA
Następny artykułUwaga! Śnieg i lód!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj