Wygodna, bezpieczna i intuicyjna armatura do każdej łazienki GROHE GROHTHERM 800

Badania przeprowadzone niedawno przez niemiecki instytut badawczy wykazały, że dla 37% respondentów szczególnie niekomfortowym czynnikiem podczas kąpieli pod prysznicem jest wahanie temperatury. Niedawno w portfolio marki GROHE pojawiła się bateria prysznicowa GROHTHERM 800 Cosmopolitan, której centralnym elementem jest termostatyczna głowica wykonana w technologii TurboStat.

Wygodna, bezpieczna i intuicyjna armatura do każdej łazienki GROHE GROHTHERM 800

Jest to rozwiązanie gwarantujące wychwytywanie zmian ciśnienia w instalacji w zaledwie 0,3 sekundy. Model ten wyróżnia się solidnymi metalowymi uchwytami, które pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną. Ich największą zaletą jest rant Ergorim, który zapewnia pewny chwyt, nawet wtedy, gdy ręce są mokre lub namydlone. To wszystko sprawia, że armatura GROHTHERM 800 Cosmopolitan jest idealnym rozwiązaniem do każdego prysznica lub opcjonalnym wariantem do wanny.

W ofercie producenta znajduje się także bardziej zaawansowana opcja – GROHTHERM 1000 Performance z dodatkowymi funkcjami. Dzięki zintegrowanej technologii GROHE CoolTouch, korpus baterii nie nagrzewa się nigdy do wysokiej temperatury.

REKLAMA

Najnowszą propozycją z rodziny jest bateria GROHTHERM 500. To optymalny produkt dla osób, które nigdy wcześniej nie korzystały z technologii termostatycznej. Umożliwia użytkownikom wypróbowanie zalet termostatu, w tym funkcji EcoButton, SafeStop i SafeStop Plus, bez wydawania dodatkowych pieniędzy. Z ekonomicznego punktu widzenia jest to bateria mieszaczowa oferująca zdecydowanie więcej korzyści.

Źródło: GROHE

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *