Wymiennik multiwalentny z Galmetu nagrodzony

Wymiennik multiwalentny produkowany przez firmę Galmet znalazł się na prestiżowej liście produktów nagrodzonych Medalem Europejskim.

Konkurs, któremu przyświecało motto „Polak w świecie”, zorganizowany został przez największą w kraju organizację indywidualnych pracodawców – Business Centre Club przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli.

Medal Europejski przyznawany jest już od 12 lat. Uroczysta gala, podczas której podsumowano ostatnią edycję konkursu, odbyła się 7 listopada w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie. W imieniu Zarządu firmy Galmet wyróżnienie odebrał wiceprezes Robert Galara. Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem, które ma na celu z jednej strony wsparcie polskich produktów i usług na rynku Unii Europejskiej, z drugiej przybliżenie idei Unii Europejskiej środowisku przedsiębiorców. Plebiscyt organizowany jest przez BCC – prestiżowy klub przedsiębiorców, którego honorowymi członkami są m.in.: José Manuel Barroso, Leszek Balcerowicz, George Bush, Jerzy Buzek, Jacques Chirac, Bill Clinton, Janusz Lewandowski, Margaret Thatcher, Władysław Bartoszewski czy Lech Wałęsa.

REKLAMA


Nagrodzony przez Komisję produkt, to nowoczesny wymiennik multiwalentny z trzema wężownicami spiralnymi, typ SGW(S)M, który umożliwia podgrzewanie ciepłej wody użytkowej przy wykorzystaniu np.: kotła, systemów solarnych oraz dodatkowego źródła ciepła. Wymiennik posiada zatem możliwość zintegrowania trzech źródeł ogrzewania ciepłej wody, umożliwia także zamontowanie czwartego źródła, jakim jest grzałka elektryczna. Doskonałą izolację zapewnia, charakteryzująca się bardzo niskim współczynnikiem przenikalności, twarda pianka poliuretanowa. Galmet oferuje dziś wymienniki multiwalentne w wersjach o pojemności: 300, 400 oraz 500 litrów.

Źródło: Galmet

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *