Zadbaj o czyste miejsce pracy z nowym systemem odpylania Milwaukee®

Milwaukee® stale wprowadza uniwersalne rozwiązania skoncentrowane na wydajności sprzętu dla profesjonalistów. W trosce o komfort użytkowników, marka poszerza swoje portfolio o wielofunkcyjne odkurzacze przewodowe i akcesoria, które podnoszą jakość warunków pracy niezależnie od potrzeb.


Wielofunkcyjne odkurzacze przewodowe i akcesoria Milwaukee

Do 20 % wyższa wydajność

Nowe odkurzacze są tak skonstruowane, aby sprostać największym wymaganiom branży budowalnej i różnych gałęzi przemysłu. Uszczelniony system odpylania, automatyczne czyszczenie silnika, filtry monitorowane za pomocą diody oraz system antystatyczny sprawiają, że odkurzacz sprawdza się doskonale w każdych warunkach.

Wzrost efektywności

Innowacyjny system AutoClean automatycznie czyści filtr odkurzacza za pomocą odwróconego przepływu powietrza, co jest gwarancją niezwykłej produktywności nowego sprzętu i zapobiega zmniejszeniu mocy ssania w trakcie pracy.

Milwaukee AS 30 LAC
Milwaukee AS 30 LAC
Milwaukee AS 30 MAC
Milwaukee AS 30 MAC
Milwaukee
Milwaukee AS 42 MAC

Redukcja kosztów

Odkurzacze zostały wyposażone w filtr główny (PTFE) o długiej żywotności, który zapewnia min. 99,9% filtracji. Przyczynia się do poprawy wydajności czyszczenia i zbierania kurzu, przez co ekstrakcja pyłu, obsługa urządzenia i jego konserwacja są na najwyższym poziomie. Łatwy dostęp do komory filtracyjnej sprawia, że czyszczenie staje się prostsze i wydajniejsze, co pozwala użytkownikowi zaoszczędzić czas i obniżyć całkowity koszt posiadania.
Wielofunkcyjne odkurzacze przewodowe i akcesoria Milwaukee
Stworzone dla zapewnienia bezpieczeństwa w najcięższych warunkach nowe modele są ergonomiczne, stabilne i łatwe w manewrowaniu. Ponadto posiadają dodatkowe uchwyty, gumowe paski i inne praktyczne rozwiązania, które ułatwiają ich przechowywanie.
Nowy system i akcesoria do odpylania od Milwaukee® kompatybilne z młotami obrotowymi i szlifierkami, poradzą sobie z każdym rodzajem pyłu podczas wiercenia, szlifowania czy cięcia.
Wielofunkcyjne odkurzacze przewodowe i akcesoria Milwaukee
Dowiedz się więcej na pl.milwaukeetool.eu/NetC.MilwaukeeTools/media/MediaLibrary/Downloads/Milwaukee_HDN_Q3_2017_PL.pdf?ext=.pdf

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *