Zasobnik na tabletki czyszczące do spłuczek Viega Prevista – higieniczne i estetyczne rozwiązanie

Jak zapewnić najwyższy poziom higieny w toalecie przez cały czas? Skutecznym i wygodnym rozwiązaniem jest oferowany przez firmę Viega zasobnik na tabletki czyszczące do WC, schowany za przyciskiem uruchamiającym. Wystarczy delikatnie odchylić przycisk, by włożyć tabletkę, która uwalniając substancje aktywne, gwarantuje czystość i świeży zapach przy każdym spłukiwaniu.

Zasobnik na tabletki czyszczące do spłuczek Viega Prevista - higieniczne i estetyczne rozwiązanie
Zasobnik na tabletki chowa się całkowicie za przyciskiem uruchamiającym, który wygodnie odchylamy, dzięki specjalnej magnetycznej ramce.

Standardowym rozwiązaniem w większości domowych łazienek są nadal kostki do czyszczenia lub zawieszki zapachowe umieszczane w muszli WC. System podtynkowy Viega Prevista oferuje jednak użytkownikom znacznie bardziej higieniczną i estetyczną alternatywę. Specjalny zasobnik na tabletki czyszczące chowa się dyskretnie za przyciskiem uruchamiającym, który wygodnie odchylamy, dzięki specjalnej magnetycznej ramce. Poprzez wrzut, tabletka wpada do specjalnego koszyczka, umieszczonego tuż pod powierzchnią wody w spłuczce, gdzie w sposób ciągły uwalnia substancje aktywne. Dzięki temu każde spłukanie czyści miskę WC, zapewniając jednocześnie przyjemny, świeży zapach.

Do wszystkich spłuczek Prevista

Zasobnik na tabletki jest dostępy do wszystkich spłuczek podtynkowych Viega Prevista w postaci zamawianego osobno zestawu. Można go zamontować w połączeniu z każdym nowym przyciskiem z serii Visign for Style czy Visign for More. Firma Viega oferuje ten produkt również jako osobny zestaw montażowy, przeznaczony do użytkowanych już spłuczek. Do zasobnika można wrzucać dowolne, niezawierające chloru tabletki i kostki dostępne na rynku. Rozwiązanie to jest szczególnie polecane w przypadku coraz popularniejszych misek bezkołnierzowych.

REKLAMA

Zasobnik na tabletki czyszczące do spłuczek Viega Prevista - higieniczne i estetyczne rozwiązanie
Zasobnik na tabletki firmy Viega można zamontować w połączeniu z każdym nowym przyciskiem z serii Visign for Style lub Visign for More.

Wygodny dostęp do zasobnika

Dzięki specjalnemu zestawowi, składającemu się z magnetycznej ramki i pojemnika na tabletki, proces montażu jest wyjątkowo prosty. Ponadto ramka z magnesami zapewnia znakomitą stabilność przycisku uruchamiającego podczas eksploatacji. Żeby wrzucić tabletkę, wystarczy wysunąć przycisk ruchem do przodu i delikatnie odchylić, bez zdejmowania go. Pozostaje on cały czas przymocowany na dwóch uchwytach. Po podniesieniu jest automatycznie dociągany przez magnesy do wyjściowego położenia. Ze względów bezpieczeństwa siłę magnesu dobrano tak, aby obsługa nie sprawiała problemu osobom dorosłym i jednocześnie utrudniała dostęp do zasobnika małym dzieciom.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *