Zdalne zarządzanie systemem grzewczym Buderus na Androida

  Aplikacja EasyControl umożliwia zdalne sterowanie domowym systemem grzewczym Buderus. Dostępna jest na polskim rynku od połowy 2013 roku. Początkowo współpracowała wyłącznie z urządzeniami działającymi w systemie iOS, teraz zostaje udostępniona dla urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Andriod.

  zdalne zarzadzanie systemem grzewczym buderus na androida - Zdalne zarządzanie systemem grzewczym Buderus na Androida

  Dzięki EasyControl możemy z dowolnego miejsca na świecie zarządzać domową instalacją grzewczą. Do tego celu wystarczy smartfon lub tablet z zainstalowaną aplikacją, połączenie z Internetem i moduł Logamatic web KM200 marki Buderus. Moduł Logamatic Web KM200 łączy instalację grzewczą z Internetem lub lokalną siecią WiFi i przekształca dane wprowadzane za pomocą aplikacji w polecenia regulacyjne wysyłane instalacji grzewczej.

  Za pomocą aplikacji można sterować pracą wszystkich kotłów marki Buderus wyposażonych w system regulacyjny Logamatic EMS lub EMS plus z regulatorem RC35. Obsługa EasyControl jest intuicyjna, funkcje aplikacji zapewniają stały dostęp do ustawień parametrów systemu grzewczego i pomagają energooszczędnie zarządzać systemem grzewczy.

  Bezpłatna aplikację jest dostępna na stronie: www.buderus-aplikacje.pl

  Źródło: Robert Bosch

   

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here