Zehnder Quaro – nowość w rodzinie Zehnder!

Wyrazista forma i prosty kształt są zawsze aktualne. I taki jest właśnie nowy produkt Zehder Quaro, dostępny w ofercie Zehnder od stycznia 2013.

Zehnder Quaro – nowość w rodzinie Zehnder!

Wyraziste linie, nadające lekkości oraz surowość i czystość wzoru pasują do każdego, nowoczesnego wnętrza. Dodają mu smaku, ale nie deprymują jego architektury.

Zehnder Quaro zbudowany jest z horyzontalnie ułożonych, kwadratowych profili stalowych, zamkniętych w okalającej je ze wszystkich stron ramie. Grzejnik pokryty jest lakierem proszkowym, standardowo RAL 9016, pozostałe kolory z Palety Barw Zehnder są dostępne za dopłatą. Występuje również w wersji z powłoką chrom lub w wykonaniu z modnego materiału – stal nierdzewna. Istnieje możliwość montażu grzejnika w formie ścianki działowej przy zastosowaniu opcjonalnych uchwytów. Z kolei laserowe połączenie profili z kolektorami spełnia najwyższe parametry techniczne i zapewnia wysoką estetykę połączenia.

REKLAMA


Zehnder Quaro występuje w opcji – zasilanie wodne i zasilanie wodno – elektryczne.

Quaro w opcji – zasilanie wodne posiada kolektory poziome o wym. 25 x 25 mm, ułożone w jednakowych odstępach w ramie z profilu o wymiarach 30 x 30 mm. Moc grzewcza jest zgodna z EN 442, oznaczenie CE. Przyłącza c.o. znajdują się w dolnej krawędzi ramy okalającej i umożliwiają podłączenie centryczne (2 x ½” z rozstawem 50 mm) oraz wprowadzenie grzałki elektrycznej w kolektor pionowy na jednej z krawędzi. Odpowietrznik ma ½”. Grzejniki pokryte lakierem proszkowym, standardowo RAL 9016, zaś pozostałe kolory z Palety Barw Zehnder są możliwe za dopłatą. Występują również w wersji z powłoką chrom lub w wykonaniu z modnego materiału – stal nierdzewna. Istnieje możliwość montażu Quaro w formie ścianki działowej przy zastosowaniu opcjonalnych uchwytów. Zehnder dostarcza produkt gotowy do montażu z dopasowanymi kształtem konsolami do montażu naściennego w kolorze grzejnika.

Zalety Quaro – zasilanie wodne
• nowoczesny design
• forma zredukowana do niezbędnego minimum
• klasyczne, czworokątne kolektory
• dopasowane konsole montażowe
• niewielka głębokość zabudowy
• duże rozstawy między poziomymi kolektorami

W przypadku zasilania wodno – elektrycznego grzałka elektryczna SAFIR jest zamontowana na dole po prawej stronie z odrębnym sterownikiem na podczerwień. W zestawie znajduje się kabel zasilający o dł. 1,2 m. Dodatkowo grzejniki są przebadane zgodnie z wymogami norm bezpieczeństwa i posiadają zabezpieczenie przed strumieniami wody. Napięcie zasilania to 230 V. Obudowa grzałki dostępna w kolorze grzejnika. Quaro posiada złącza centryczne (2 x ˝” z rozstawem 50 mm), które znajdują się w dolnej krawędzi ramy okalającej, odpowietrznik ½”.

Zalety Quaro zasilanie wodno – elektryczne
• zintegrowana grzałka
• bezprzewodowe sterowanie
• nowoczesny design
• obudowa grzałki w kolorze grzejnika
• dopasowane konsole montażowe
• duże rozstawy między poziomymi kolektorami

 

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *