Bezstresowo. Zaciskowo.

Po co stresować się połączeniami, jeśli można użyć technologii zaciskowej? System zaciskowy Geberit umożliwia instalatorom w całej Europie wykonywanie tych samych prac instalacyjnych w znacznie krótszym czasie, co niesie ze sobą nie tylko korzyści finansowe, ale również szereg innych zalet.

Połączenia zaciskowe Geberit można wykonać znacznie szybciej niż połączenia wykonywane metodą lutowania, skręcania czy spawania. Dlaczego? Ponieważ przygotowanie do wykonania połączenia wymaga znacznie mniej czasu, a i sam proces zaciskania jest szybszy: wystarczy przyciąć na wymiar, zgradować końcówkę rury, nałożyć złączkę, zacisnąć i gotowe. Ponadto potrzeba do tego niewielu urządzeń. Wystarczą:
„„• obcinarka do rur,
„„• gradownik,
„„• zaciskarka.

Zalety i zastosowanie

Największą zaletą systemów zaciskowych Geberit jest nieograniczona różnorodność zastosowań. Systemy wody pitnej, instalacje grzewcze i chłodnicze, instalacje sprężonego powietrza, instalacje przeciwpożarowe, systemy tryskaczowe, instalacje przemysłowe oraz liczne inne zastosowania nie stanowią problemu dla naszych systemów. Geberit dostarcza systemy zaciskowe wykonane w najróżniejszych technologiach:
„„„• rury i kształtki ze stali nierdzewnej Geberit Mapress Edelstahl,
„„„• ze stali węglowej Geberit Mapress C-Stahl,
„„•„ z miedzi Geberit Mapress Kupfer,
„„„• oraz najlepiej znane na rynku rury i kształtki Geberit Mepla wykonane z tworzywa sztucznego i aluminium (rury trójwarstwowe).

REKLAMA


Do wyboru…

W ten sposób do każdego zastosowania można zawsze dopasować optymalny system o jakości Geberit. W każdym z systemów Geberit oferuje duży wybór rur i kształtek: kolana, łuki, trójniki, redukcje, łączniki krzyżowe, złącza przejściowe, podłączenia grzejnikowe i wiele innych. Wszystkie elementy naszych systemów podlegają podczas procesu produkcyjnego najsurowszym kontrolom jakości – od surowca do gotowego wyrobu. I tak np. wszystkie złączki są sprawdzane w 100% pod kątem szczelności, a proces uzbrajania kształtek w uszczelki jest monitorowany. Dokładnej kontroli poddawane jest również utrzymanie niskiej chropowatości powierzchni oraz jakość spawów złączek i rur. Dzięki tym wszystkim elementom systemu mogą być Państwo pewni, że instalacja zostanie wykonana prawidłowo.

Dlaczego Geberit?

Firma Geberit to najlepsza gwarancja jakości i bezawaryjności. Higiena to cecha, która ma dla firmy najważniejsze znaczenie. Stąd zaślepki na wszystkich rurach i kształtkach gwarantujące zachowanie czystości w warunkach budowlanych. Wyjątkowym rozwiązaniem na rynku jest także wskaźnik zaprasowania, dzięki któremu instalator uniknie przykrych niespodzianek podczas dokonywania próby ciśnieniowej wykonanej instalacji. Kształtki Geberit Mepla i Mapress to także bezpłatne doradztwo oraz serwis dostępny na terenie całego kraju.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *