Czym charakteryzują się baterie marki Franke?

Wybór odpowiedniej baterii, niezależnie od tego czy będzie instalowana w kuchni, czy łazience powinien być przemyślany. Ten rodzaj asortymentu zdecydowanie zmienił swoje oblicze na przestrzeni ostatnich lat, ponieważ jego producenci stawiają obecnie na komfort użytkowania połączony z nowoczesnym designem. Jedną z najpopularniejszych na rynku marek są obecnie baterie Franke. Czym się charakteryzują? Jakie są ich zalety?

czym charakteryzuja sie baterie marki franke 1024x683 - Czym charakteryzują się baterie marki Franke?

Jak wybrać odpowiednią baterię do kuchni?

Na pierwszy rzut oka wydawało by się, że zakup baterii jest prosty, ponieważ to tylko kran. Tak było kiedyś. Obecnie różnorodność oferty tego typu asortymentu sprawia, że podjęcie ostatecznej decyzji może sprawić problem. Dawniej, mimo iż poszczególne baterie różniły się nieznacznie wyglądem, to były praktycznie takie same i miały jedną podstawową funkcję, czyli umożliwienie przepływu wody. Produkowane obecnie baterie różnią się wieloma aspektami, takimi jak np. sposób montażu (bateria naścienna lub stojąca), liczba uchwytów (bateria jednouchwytowa i dwuuchwytowa), czy wylewką (klasyczna, wyjmowana, obrotowa, w kształcie litery U oraz w kształcie litery F). Poza tym różni je także kolorystyka i materiał wykonania, który należy dopasować do stylu urządzenia kuchni. Nowoczesne baterie posiadają także dodatkowe funkcje, takie jak filtr wody pitnej, termostat, podświetlenie, czy dozownik detergentów.

Dokonując zakupu baterii warto też zwrócić na jej producenta, który swoja marką sygnuje jakość danego produktu. Wybierając baterię znanej firmy, np. Franke, możemy być pewni co do jakości jej wykonania oraz tego, że posłuży nam bezawaryjnie przez długie lata.

Franke – przedstawienie marki

Szwajcarska firma Franke to jeden z najpopularniejszych producentów urządzeń AGD oraz rozwiązań kuchennych i sanitarnych. Marka powstała w 1911 roku i do dziś jest synonimem wysokiej jakości oraz solidnego wykonania. Bestsellerami w jej asortymencie są baterie i zlewy, a oprócz nich znajdziemy także znakomite okapy, piekarniki, chłodziarki, czy akcesoria AGD.

Obecnie firma stawia na innowacyjność i ekologię. Jej produkty to rozwiązania energooszczędne, a ich wytwarzanie przebiega z zachowaniem surowych norm ekologicznych.

Czym charakteryzują się baterie Franke?

Bateria Franke to produkt najwyższej jakości, który jest dostępny w wielu różnych modelach. Różnią się one wyglądem, sposobem montażu, czy rodzajem wylewki. Różnorodność oferty oraz designu baterii sprawia, że pasuje ona do każdej kuchni, niezależnie od tego w jakim stylu została urządzona.

Firma Franke cały czas pracuje nad nowymi projektami baterii, które sukcesywnie wprowadza na światowe rynki. Innowacyjność to jedna z najważniejszych cech charakterystycznych oferowanych urządzeń. Obecnie najpopularniejsze baterie Franke to produkty z wyjmowanymi wylewkami oraz termostatem. Udogodnienia te sprawiają, że korzystanie z nich jest komfortowe, a wykonywanie kuchennych czynności dużo prostsze. Należy również zwrócić uwagę na wbudowane filtry wody, które sprawiają, że śmiało można przestać korzystać z dzbanków filtrujących.

Podsumowując należy stwierdzić, że szeroki wybór różnych modeli i producentów baterii sprawia, że dokonanie zakupu nie jest proste. Decydując się na konkretne urządzenie warto postawić na znaną i sprawdzoną markę, co sprawi, że dany produkt będzie służył przez lata.

Materiał Partnera

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułRodzaje i przeznaczenie zagęszczarek do gruntu
Następny artykułJak dobrać moc paneli fotowoltaicznych do swojego domu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here