Dom inteligentny, a ogrzewanie podłogowe i kontrolowane oświetlenie

Nasza świadomość względem ekologii z każdym rokiem wzrasta, dzięki czemu coraz więcej z nas stara się o ekologiczne rozwiązania, choćby związane z ogrzewaniem podłogowym. Chcielibyśmy jednak by nasze wybory szły równolegle z technologią, w tym przypadku z technologią domu inteligentnego.

Dom inteligentny, a ogrzewanie podłogowe i kontrolowane oświetlenie

Sterowanie ogrzewaniem podłogowym

Jednym z ciekawych rozwiązań technologii XXI wieku jest inteligentne sterowanie ogrzewaniem, które to pojawia się w części naszych domów i mieszkań. Kto raz zobaczy to rozwiązanie, ten z pewnością będzie robił wszystko aby zainstalować zestaw do sterowania ogrzewaniem podłogowym we własnym domu. 

Dlaczego zestaw do sterowania ogrzewaniem podłogowym jest taki dobry?

Oferowane przez Ledbest zestawy do ogrzewania podłogowego automatycznie kontrolują temperaturę w pomieszczeniu, temperatura ustawiana jest przez nas dowolnie, a inteligentne sterowanie pomaga zaoszczędzić do 25% rocznych rachunków za energię. Patrząc na obecne ceny energii, których cena znów wzrosła od stycznia może być to niezła sumka, która pozostanie u nas w kieszeni. W ofercie znajdziemy termostaty, którymi możemy regulować ciepło w ogrzewaniu podłogowym wodnym, grzejnikowym oraz elektrycznym. System sterowania ogrzewaniem w domu działa dzięki użyciu aplikacji na smartfony. Termostaty z Ledbest zużywają mniej energii niż standardowe termostaty grzejnikowe, a kontrolę nad nimi mamy także będąc poza domem.

REKLAMA

Do ogrzewania podłogowego inteligentny termostat, a co do inteligentnego oświetlenia?

Inteligentne oświetlenie mieszkania to nowy wymiar automatyki, dzięki któremu możemy kontrolować będąc w dowolnym miejscu wszystkie źródła światła, jakie mamy w domu lub mieszkaniu. Dzięki rewelacyjnie zaprojektowanemu systemowi automatyki Ledbest możemy zmieniać kolor światła, wpływać na jego natężenie oraz obsługiwać go za pomocą smartfona, przełącznika lub sterowania głosowego. Jeszcze niedawno takie rozwiązania oglądaliśmy wyłącznie na filmach science fiction, a teraz możemy je mieć u siebie. Sterowanie oświetleniem w mieszkaniu to ogromna elastyczność, nieprzeciętny komfort, jak i wielki zakres funkcji. Wybierzmy więc system dopasowany do swoich potrzeb i możliwości.

Wszystko to służy naszej wygodzie ale także oszczędnościom, jakie z sobą niesie, a na to coraz bardziej zwracamy uwagę. Nikomu dziś nie jest łatwo, kiedy ceny drastycznie rosną każdego dnia i tak naprawdę nie wiadomo, kiedy sytuacja zmieni się na lepsze. Korzystajmy z rozwiązań, które niosą dla nas konkretne oszczędności, będąc zarazem przyjazne dla środowiska.

Artykuł Partnera

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *