Gdzie zamontować drzwi szklane?

Szklane drzwi stanowią alternatywę dla zwykłych skrzydeł drzwiowych. Szkło sprawdza się dobrze w wielu miejscach, w których drewno i inne materiały nie mogą być zastosowane. Drzwi szklane wewnętrzne i zewnętrze cieszą się więc coraz większym zainteresowaniem. Sprawdź, gdzie można je zamontować i dlaczego warto to zrobić.

Gdzie zamontować drzwi szklane?

Drzwi szklane Kraków – dlaczego warto je wybrać?

Drzwi szklane przesuwne i tradycyjne są jednym z ciekawszych rozwiązań w nowoczesnym budownictwie. Wykonuje się je z solidnego hartowanego szkła, które cechuje się wysoką odpornością na zarysowanie, stłuczenie i inne uszkodzenia mechaniczne. Szklane drzwi przesuwne dzięki temu można bezpiecznie zamontować w wielu budynkach. W razie stłuczenia hartowane szkło rozsypuje się na wiele małych kawałków bez ostrych krawędzi. Dzięki temu wykorzystuje się je w aranżacji wnętrz użytkowanych codziennie przez setki osób.

Drzwi przesuwane szklane można wykonać ze szkła matowego lub przeźroczystego w zależności od stylu wnętrza i jego przeznaczenia. Dodatkowo można wykonać druk na szkle w Krakowie, ozdabiając skrzydło drzwiowe w dowolny sposób. Jeśli chodzi o drzwi szklane Kraków wyróżnia się szeroką ofertą rozwiązań dopasowanych do potrzeb każdego klienta.

REKLAMA

Drzwi ze szkła mogą pełnić funkcję dekoracyjną, jak i praktyczną. Dzięki nim można ozdobić pomieszczenie stylową grafiką, a w razie potrzeby oddzielić od siebie poszczególne strefy. Szklane drzwi są dobrym wyborem np. w przypadku wydzielania sypialni z części salonu lub tworzenia domowego biura. Drzwi przesuwne szklane zapewniają więcej spokoju i prywatności. W razie potrzeby można je rozsunąć, zapewniając dostęp do całej przestrzeni. 

Gdzie montować drzwi szklane?

Szklane drzwi dobrze sprawdzają się w budynkach użyteczności publicznej, biurowcach, przychodniach lekarskich, szpitalach, a także w prywatnych mieszkaniach i domach. Można montować je na zawiasach bocznych lub specjalnych szynach sufitowych, zarówno w wąskich korytarzach i niewielkich pomieszczeniach, jak i wykorzystując je do dzielenia powierzchni typu open space. Rodzaj drzwi, ich szerokość i wysokość oraz stronę otwierania bez trudu dopasuje się do danego wnętrza.

Szklane drzwi można montować zarówno w nowym, jak i starym budownictwie. Jest to rozwiązanie, z którego może skorzystać szereg klientów indywidualnych, chcących zaaranżować pomieszczenia loftowe na swoje potrzeby. Dzięki przesuwnym drzwiom ze szkła wydzieli się nawet łazienki, bez konieczności stawiania ścian i prowadzenia długich remontów.

Artykuł Partnera

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *