Grzejnik do salonu

Tworząc aranżację wnętrza staramy się, by wszystkie elementy wyposażenia i wystroju współgrały ze sobą i uzupełniały się nawzajem. Dotyczy to również grzejników ściennych centralnego ogrzewania. Najnowszy produkt firmy REGULUS-system – grzejnik SOLLARIUS PLAN został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych i eleganckich wnętrzach.

Grzejnik do salonu

Grzejniki REGULUS-system SOLLARIUS w wykonaniu PLAN pełnią nie tylko funkcję grzewczą, ale także dekoracyjną, będąc jednocześnie oryginalnym akcentem wnętrza. Wersja PLAN linii grzejników SOLLARIUS to wąskie, pionowe modele o płaskiej powierzchni. Dostępne są w szerokim wachlarzu kolorów dobieranych wg palety barw RAL, liczącej ponad dwieście odcieni. Prosty design tych grzejników idealnie wpisuje się w każde otoczenie.

Grzejniki REGULUS-system dostępne są nie tylko w szerokiej palecie kolorów, lecz również w interesującym wykończeniu – strukturalnym lub młotkowym – uzyskanym za pomocą specjalnych farb. Pasują więc nie tylko do nowoczesnych wnętrz ale też do klasycznych i zabytkowych. W pomieszczeniach awangardowych grzejniki PLAN w intensywnych, kontrastowych do barwy ścian kolorach, ożywiają i urozmaicają przestrzeń – doskonale prezentują się nie tylko we wnętrzach mieszkalnych ale i biurowych. Atuty grzejników SOLLARIUS w wykonaniu PLAN nie ograniczają się jedynie do designu. Doskonale pełnią one bowiem swoją podstawową funkcję, jaką jest ogrzewanie pomieszczeń. Tak jak wszystkie grzejniki z rodziny REGULUS-system mają miedziany wymiennik, a obudowę aluminiową. Są więc szczególnie odporne na korozję. Emisja ciepła następuje w drodze radiacji oraz konwekcji. Wnętrze ogrzane jest równomiernie, a przy podłodze nie tworzy się odczuwana jako dyskomfort warstwa chłodniejszego powietrza.

REKLAMA


Dzięki niewielkiej pojemności wodnej i małej masie własnej grzejniki REGULUS-system charakteryzuje duża sterowalność. Ich zalety ujawniają się szczególnie w okresach przejściowych – wiosną, jesienią – przy znacznych wahaniach temperatury otoczenia, kiedy trzeba szybko podnieść temperaturę wnętrza lub szybko zatrzymać proces grzania w razie wystąpienia intensywnego nasłonecznienia. Niewielkim początkowym wydatkiem energii osiągają pełną moc nominalną, właściwą dla temperatury podanej na zasilaniu i bardzo szybko podejmują swoją funkcję grzewczą. Szybko reagują na sygnał ze sterownika i niemal natychmiast po włączeniu kotła zaczynają grzać pełną mocą. Podobnie, po osiągnięciu zadanej temperatury, szybko się schładzają i przestają grzać, czyniąc ten sposób ogrzewania wysoce energooszczędnym, jednocześnie zapewniając unikalny komfort cieplny na żądanie.

Grzejnik do salonu

Grzejniki REGULUS-system można stosować bez ograniczeń w układach otwartych i zamkniętych c.o. a także w każdego typu instalacji, z miedzi, plastiku czy tradycyjnej stalowej. Doskonale współpracują z niskotemperaturowymi źródłami ciepła: kotłami kondensacyjnymi, kotłami stałopaliwowymi i z pompami ciepła.

Grzejniki REGULUS-system SOLLARIUS PLAN, tak jak inne z rodziny produktów firmy REGULUS-system, ze względu na swą budowę są bardziej odporne na korozję i na zmiany ciśnienia w instalacji, co znacząco wydłuża ich czas eksploatacji. Są dopuszczone do zastosowania na terenie całej UE.

Dzięki precyzyjnej kontroli jakości oraz żywotności materiałów, z jakich są zbudowane, objęte są 25-letnim okresem gwarancji na szczelność. Wybierając grzejniki REGULUS-system SOLLARIUS PLAN można mieć pewność, że to dobra inwestycja na długie lata. Są bowiem ekonomiczne i energooszczędne oraz sprawnie i szybko ogrzewają pomieszczenie. Ich niepowtarzalny design i bogata kolorystyka sprawiają, że grzejniki SOLLARIUS PLAN stanowią prawdziwą ozdobę wnętrza, w którym się znajdują, nadając mu indywidualny klimat.

Więcej informacji o produkcie na: www.regulus.com.pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *