Hakan Plastik już 5 lat w Polsce

Mija już piąty rok obecności firmy Hakan Plastik na polskim rynku instalacyjnym. Z perspektywy tych lat, a zwłaszcza ostatnich dwóch lat, które były bardzo trudne dla światowej gospodarki, można stwierdzić, że firma wychodzi wzmocniona i pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość w krótko jak i długoletniej perspektywie. Podpisała umowę z kolejnym dużym partnerem handlowym, który posiada kilkadziesiąt punktów sprzedaży, otworzyła składy fabryczne na północy i południu kraju, zwiększyła zatrudnienie, zwiększyła produkcję, której część być może będzie przeniesiona do Polski. W czym tkwi tajemnica sukcesu firmy? To możliwość złożenia kilku czynników w całość, a są nimi: najnowocześniejsza technologia, wysoka jakość, korzystna cena oraz kompetentna kadra.

Hekan

Przypomnijmy systemy wodne i kanalizacyjne, które z dużym powodzeniem sprzedają się i są dostępne na rynku polskim:

PPR-C rury i kształtki do wewnętrznych instalacji wodnych w ofercie znajdują się rury jednorodne, stabilizowane folią z aluminium oraz rury stabilizowane włóknem szklanym o nazwie Faser. Rura Faser to technologia, która pozwala otrzymać prawie identyczne parametry jak w rurze stabilizowanej z folią aluminiową, a koszty budowania instalacji są zbliżone do z rur jednorodnych. To niepodważalna zaleta, która przebojem pozwala wchodzić rurze Faser na rynek instalacyjny (AT-15-7998/2009)

REKLAMA


FLEXA – system PEX/AL/PEX to system kształtek i rur PE-Xb (polietylen sieciowany z warstwą antydyfuzyjną) i PE-Xb/AL/PE-Xb (polietylen sieciowany z wkładką aluminiową). W tym roku firma nasza zaczyna produkcję rur PEX/AL/PEX technologią laserową i kształtek zaprasowywanych do tego systemu.

SILENTA i 3APP – systemy wielowarstwowej, niskoszumowej kanalizacji wewnętrznej z PP. Silenta jest wysokiej jakości systemem kanalizacji niskoszumowej wykonanym z polipropylenu wzmocnionego minerałami. Dzięki trzywarstwowej strukturze, dużemu ciężarowi powierzchniowemu i specjalnej strukturze molekularnej absorbuje fale dźwiękowe powstające w czasie przepływu. Izolacja akustyczna wpływa dodatnio na podwyższenie standardu życia. System 3A PP to tańsza wersja trzywarstwowego systemu Silenta. Posiadająca porównywalne parametry.

PP HT – kanalizacja wewnętrzna z PP, system kanalizacji wewnętrznej z polipropylenu przeznaczony jest do montażu w budownictwie mieszkaniowym jak i przemysłowym. System ten ma doskonałe właściwości hydrauliczne, jest odporny na ścieranie, niewielka waga co czyni go systemem bardzo popularnym i łatwym w montażu.

DURAMAX – system kanalizacji zewnętrznej z PP, to nowoczesny system do odprowadzania ścieków i wody. Jego ogromnymi zaletami są niewielka waga, wysoka sztywność obwodowa, szybki i łatwy montaż, odporność na ścieranie i agresywną chemię. System produkowany jest w średnicach 150-600 mm. Rury Duramax uzyskały bardzo dobre wyniki badań na sztywność obwodową przeprowadzonych przez GIG (sprawozdanie z badań nr 190/09/SMI).

– system kanalizacji zewnętrznej PVC-U. Kanalizacja zewnętrzna z rur PVC-U to najszerzej stosowany i uznany, kompletny system zewnętrznej kanalizacji grawitacyjnej do bezciśnieniowego odprowadzania ścieków sanitarnych, deszczowych, ogólnospławowych oraz przemysłowych.

HDPE i PVC-U systemy ciśnieniowe do wody pitnej – rury ciśnieniowe z PE HD przeznaczone są m.in. do budowy sieci wodociągowych, sieci kanalizacyjnych oraz do transportu płynów agresywnych. Rury i kształtki ciśnieniowe PVC-U mają zastosowanie do budowy systemów ciśnieniowych przesyłających uzdatnioną wodę pitną, wodę przemysłową.

Oddziałem dystrybucyjnym w Polsce jest firma Magic Pipe Hakan Plastic Sp. z o.o., której siedziba i główny magazyn mieści się w Piasecznie pod Warszawą.

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować za zaufanie, którym obdarzają nas Państwo przez te pięć lat, co oznacza, że nasze wspólne starania mogą być ukierunkowane na naprawdę perspektywiczne przedsięwzięcia.
www.hakan.pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *