Hakan Plastik już 5 lat w Polsce

Mija już piąty rok obecności firmy Hakan Plastik na polskim rynku instalacyjnym. Z perspektywy tych lat, a zwłaszcza ostatnich dwóch lat, które były bardzo trudne dla światowej gospodarki, można stwierdzić, że firma wychodzi wzmocniona i pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość w krótko jak i długoletniej perspektywie. Podpisała umowę z kolejnym dużym partnerem handlowym, który posiada kilkadziesiąt punktów sprzedaży, otworzyła składy fabryczne na północy i południu kraju, zwiększyła zatrudnienie, zwiększyła produkcję, której część być może będzie przeniesiona do Polski. W czym tkwi tajemnica sukcesu firmy? To możliwość złożenia kilku czynników w całość, a są nimi: najnowocześniejsza technologia, wysoka jakość, korzystna cena oraz kompetentna kadra.

hakan plastik juz 5 lat w polsce - Hakan Plastik już 5 lat w Polsce

Przypomnijmy systemy wodne i kanalizacyjne, które z dużym powodzeniem sprzedają się i są dostępne na rynku polskim:

PPR-C rury i kształtki do wewnętrznych instalacji wodnych w ofercie znajdują się rury jednorodne, stabilizowane folią z aluminium oraz rury stabilizowane włóknem szklanym o nazwie Faser. Rura Faser to technologia, która pozwala otrzymać prawie identyczne parametry jak w rurze stabilizowanej z folią aluminiową, a koszty budowania instalacji są zbliżone do z rur jednorodnych. To niepodważalna zaleta, która przebojem pozwala wchodzić rurze Faser na rynek instalacyjny (AT-15-7998/2009)

reklama

FLEXA – system PEX/AL/PEX to system kształtek i rur PE-Xb (polietylen sieciowany z warstwą antydyfuzyjną) i PE-Xb/AL/PE-Xb (polietylen sieciowany z wkładką aluminiową). W tym roku firma nasza zaczyna produkcję rur PEX/AL/PEX technologią laserową i kształtek zaprasowywanych do tego systemu.

SILENTA i 3APP – systemy wielowarstwowej, niskoszumowej kanalizacji wewnętrznej z PP. Silenta jest wysokiej jakości systemem kanalizacji niskoszumowej wykonanym z polipropylenu wzmocnionego minerałami. Dzięki trzywarstwowej strukturze, dużemu ciężarowi powierzchniowemu i specjalnej strukturze molekularnej absorbuje fale dźwiękowe powstające w czasie przepływu. Izolacja akustyczna wpływa dodatnio na podwyższenie standardu życia. System 3A PP to tańsza wersja trzywarstwowego systemu Silenta. Posiadająca porównywalne parametry.

PP HT – kanalizacja wewnętrzna z PP, system kanalizacji wewnętrznej z polipropylenu przeznaczony jest do montażu w budownictwie mieszkaniowym jak i przemysłowym. System ten ma doskonałe właściwości hydrauliczne, jest odporny na ścieranie, niewielka waga co czyni go systemem bardzo popularnym i łatwym w montażu.

DURAMAX – system kanalizacji zewnętrznej z PP, to nowoczesny system do odprowadzania ścieków i wody. Jego ogromnymi zaletami są niewielka waga, wysoka sztywność obwodowa, szybki i łatwy montaż, odporność na ścieranie i agresywną chemię. System produkowany jest w średnicach 150-600 mm. Rury Duramax uzyskały bardzo dobre wyniki badań na sztywność obwodową przeprowadzonych przez GIG (sprawozdanie z badań nr 190/09/SMI).

– system kanalizacji zewnętrznej PVC-U. Kanalizacja zewnętrzna z rur PVC-U to najszerzej stosowany i uznany, kompletny system zewnętrznej kanalizacji grawitacyjnej do bezciśnieniowego odprowadzania ścieków sanitarnych, deszczowych, ogólnospławowych oraz przemysłowych.

HDPE i PVC-U systemy ciśnieniowe do wody pitnej – rury ciśnieniowe z PE HD przeznaczone są m.in. do budowy sieci wodociągowych, sieci kanalizacyjnych oraz do transportu płynów agresywnych. Rury i kształtki ciśnieniowe PVC-U mają zastosowanie do budowy systemów ciśnieniowych przesyłających uzdatnioną wodę pitną, wodę przemysłową.

Oddziałem dystrybucyjnym w Polsce jest firma Magic Pipe Hakan Plastic Sp. z o.o., której siedziba i główny magazyn mieści się w Piasecznie pod Warszawą.

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować za zaufanie, którym obdarzają nas Państwo przez te pięć lat, co oznacza, że nasze wspólne starania mogą być ukierunkowane na naprawdę perspektywiczne przedsięwzięcia.
www.hakan.pl

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułDobór pompy i sanirozdrabniacza SFA
Następny artykułPraktyczne podejście do instalacji z pompą ciepła

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here