Systemy kominowe MK w nowej, niższej cenie

Firma MK Systemy Kominowe poszerzyła swoją ofertę o nowe, tańsze systemy kominowe. W asortymencie znalazły się wkłady kominowe MKSZI Invest oraz MKSZI Invest Owal, które dzięki optymalizacji stały się bardziej ekonomiczne.

Systemy kominowe MK w nowej, niższej cenie

Bardziej atrakcyjna cena została osiągnięta dzięki drobnym zmianom konstrukcyjnym. Firma zapewnia jednak, że jednocześnie utrzymano wysoką jakość produktów. Wkłady nadal są bezpieczne, posiadają taką samą grubość blachy, co ich poprzednie wersje.

MKSZI Invest Owal to system jednościenny żaroodporny stosowany jako wkład kominowy do kotłów opalanych paliwem stałym. Umożliwia modernizację kotłowni i przystosowanie starych kominów do nowych warunków pracy. Wysokość kielicha to 63 mm. Wykonany jest on w wersji rozpęczanej. W jego skład wchodzą najlepiej dotychczas sprzedające się średnice oraz inne podstawowe elementy. System Invest Owal pracuje w podciśnieniu do 450°C. Wykorzystuje się go do pracy w trybie suchym na paliwa stałe: węgiel kamienny, pellet, brykiet i ekogroszek.

REKLAMA


Systemy kominowe MK w nowej, niższej cenie

MKSZI Invest to system jednościenny żaroodporny wykonany ze stali 1.4404 o grubości 0,8 mm. Specjaliści z firmy MK Systemy Kominowe również tutaj obniżyli wysokość kielicha do 63 mm, dzięki czemu była możliwa obniżka jego ceny. W skład systemu wchodzą te same elementy (rury i kształtki) jak w dotychczasowym systemie MKSZ. Ten system kominowy pracuje na sucho, w podciśnieniu oraz temperaturze do 450° C. System może być stosowany do kotłów opalanych węglem kamiennym, pelletem, brykietem oraz ekogroszkiem (pod warunkiem pracy na sucho).

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *