Zastosowanie regałów metalowych

Regały metalowe to dość popularne meble. Znajdują zastosowanie w wielu miejscach. Spotykamy je m.in. w magazynach, warsztatach, piwnicach, spiżarniach, lokalach gastronomicznych.

Zastosowanie regałów metalowych

W magazynach

Bez regałów metalowych nie mogłyby istnieć magazyny. Te meble umożliwiają składowanie dowolnego rodzaju ładunków i utrzymanie ich w idealnym porządku. Zapewniają bezpieczeństwo osób zatrudnionym w magazynach oraz magazynowanych ładunków. 

To nieodzowny element wyposażenia sklepów, hal, hurtowni. Pozwalają odpowiednio zagospodarować przestrzeń tych wnętrz i maksymalnie wykorzystać dostępną powierzchnię użytkową. 

REKLAMA

W warsztatach

Regały metalowe idealnie sprawdzą się jako meble warsztatowe znajdujące się w ofercie sklepu regaly.biz. Warsztat to miejsce, gdzie często przechowuje się ciężkie części samochodowe i inne ciężkie przedmioty. Dlatego to pomieszczenie wymaga solidnych, wytrzymałych regałów. 

W piwnicach i spiżarniach

Ponieważ piwnica to miejsce najczęściej pełniące funkcję składziku, wymaga odpowiedniego umeblowania, dzięki któremu można właściwie posegregować i uporządkować przechowywane rzeczy i w razie potrzeby szybko je znaleźć. Regały metalowe nie zajmują dużo miejsca, a stanowią cenną pomoc w utrzymaniu porządku w piwnicy. Regały metalowe to także idealne meble do spiżarni. 

W kuchniach, barach, restauracjach

Regały ze stali nierdzewnej to najlepszy wybór do kuchni, restauracji, baru, hotelu. Na regałach, które posiadają wszelkie atesty higieniczne, można swobodnie przechowywać żywność, naczynia i inne przedmioty mające styczność z żywnością. Ponieważ regały metalowe są odporne na zmiany temperatur, można wykorzystywać je zarówno w kuchni, gdzie panują wysokie temperatury, jak i w chłodni, gdzie jest zimno. 

Zalety regałów metalowych

Regały metalowe wyróżniają się solidną konstrukcją, która jest niezwykle wytrzymała i trwała. Kolejną zaletą regałów i innych mebli metalowych jest odporność na trudne warunki – na niskie temperatury, wilgoć, substancje chemiczne. To meble łatwe w utrzymaniu czystości. Pokrycie elementów metalowych powłoką antykorozyjną zapewnia regałom estetyczny wygląd. Powłoka ochronna dodatkowo zabezpiecza meble przed działaniem czynników zewnętrznych i chroni przed powstawaniem odprysków. 

Wysokość i szerokość regałów można dostosować do własnych potrzeb. To meble bardo pojemne, bez problemu pomieszczą dużą ilość różnych przedmiotów. Umożliwiają magazynowanie ładunków o dużych gabarytach. Dużą zaletą regałów metalowych jest łatwość w montażu.

Artykuł Partnera 

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *